Nepilova 903/3
Praha 9 - Vysočany
Po - Pá: 08:00 - 21:00
So - Ne, svátek: 09:00 - 19:00 *
* Víkendy a státní svátky jsou za příplatek 1 000 Kč

Zubní implantáty v Praze

Stomatologická ordinace «ArtStom» spojuje poslední trendy ve stomatologické léčbě s profesionalitou zubních lékařů. Poskytujeme špičkové služby za férové ceny.

pondělí - pátek: 8:00 - 21:00
Sobota, neděle, svátky: od 09:00 do 19:00
* O víkendu a svátcích ošetřeni se provádí za příplatek 1 000 Kč.

Kontakty O klinice

Zubní implantáty

V naší specializované zubní klinice ArtStom se věnujeme péči o váš úsměv s důrazem na moderní implantologie. Pokud se potýkáte s problémy chybějících zubů, neváhejte nás navštívit. Naši odborníci vám poskytnou důkladné vyšetření, provedou panoramatické snímky a navrhnou optimální řešení s využitím titanových zubních implantátů a korunek.

Zubní implantáty jsou složeny z titanového kořene, spojky a korunky. Naše klinika se zaměřuje na vysokou úroveň profesionality stomatochirurgů a využívá nejmodernějších přístrojů pro zavedení zubních implantátů. Zákrok, který zlepšuje zdraví a obnovuje krásu úsměvu, vyžaduje odpovědný přístup stomatochirurga a podrobné vyšetření u zubního lékaře.

Zubní implantáty jsou stále populárnější a často jsou využívány pro nahrazení ztracených zubů. Implantace předních zubů je mezi pacienty vyhledávaným zákrokem. Naše klinika používá značky Alpha Bio a Straumann, které jsou zárukou kvality.

Naši odborníci, držitelé mezinárodních certifikátů, se pravidelně školí v zahraničí a neustále zvyšují úroveň své kvalifikace. Jsme hrdí na schopnost řešit i nejsložitější zubní problémy, a naše postupy jsou srovnatelné s těmi nejlepšími zubními centry světa.

Věnujeme maximální pozornost každému pacientovi a snažíme se, aby se cítil pohodlně. Zároveň dbáme na transparentnost a kvalitu poskytovaných služeb. Naše klinika vám garantuje doživotní záruku na všechny provedené zákroky.

Přijďte k nám a objevte cestu ke krásnému úsměvu s klinikou ArtStom v Praze.

Adresa kliniky na mapě