Nepilova 903/3
Praha 9 - Vysočany
Po - Pá: 08:00 - 21:00
So - Ne, svátek: 09:00 - 19:00 *
* Víkendy a státní svátky jsou za příplatek 1 000 Kč

Mimořádná akce! Zubní Implantát Alpha Bio za 8.999 Kč

Mimořádná akce! Zubní Implantát Alpha Bio za 8.999 Kč

Unikátní nabídka nejlepší ceny od kliniky ArtStom

Pokud vás trápí chybějící zub, který by váš úsměv dovedl k dokonalosti, nechte odborníka, ať se vám na prázdné místo podívá a zaplní ho. Na klinice ArtStom vás důkladně prohlédnou, zhotoví panoramatické sním­ky a nasadí implantát a případně i korunku.

V nabídce jsou čtyři varianty nejčastěj volenych pacienty zákroků a dvě nejpouživanější značky implantatů.

Zvolit můžete kvalitní implantát značky Alpha Bio Tecn, Nobel BioCare nebo více věřenosti známou švýcarskou značku zubních implantátů Straumann.

Švýcarská firma Nobel Biocare se současným sídlem v Zürichu v Švýcarsku byla založena v roce 1981 světově známým profesorem stomatologem Perem-Ingvarem Brånemarkem při financování farmaceutické společností Nobelpharma. Spojeni vyvojarských vizi a znalostí profesora Branemarka s štědrým financováním Nobelpharma udělalo z vyrobce Nobel Biocare světového lídra v oblasti implantologie. Firma Nobel Biocare má dvě značky implantů Nobel Biocare a Alpha Bio Tec. V roce 2008 Nobel Biocare koupil nejúspěšnější světový startup ve vyvojí a vyrobě zubních implantatů izraelskou firmu Alpha Bio Tec.

Implantaty Alpha Bio se vyrábějí v moderní továrně v Izraeli. Implantaty značky Nobel Biocare se vyrabějí v tovarnach v Švědsku, Japonsku, USA. Implantaty značky Nobel Biocare od firmy Nobel Biocare mají nejvyspělejší a unikátní patentované technologie a jsou taky nejdražší na světě ze všech značek a druhu implantů. Pro náročné pacienty muzeme nabídnout implantaci i těchto nejlepších z nejlepších implantů značky Nobel Biocare. Nobel Biocare zařazením do sve divize značky Alpha Bio přinesl své unikátní technologie a financovaní s cílem poskytnout pacientům cenově dostupnější implantáty se špičkovou kvalitou a technologii Nobel Biocare.

Firma Straumann byla založena v roce 1954 v Waldenburg v Švýcarsku doktorem Reinhardtem Straumannem, jako firma specializující se na vyvojí nerezových materiálů a nástrojů při zlomeninách kosti. Vývojem zubních implantů firma Straumann začala se zabyvat až v roce 1974 a stala zlatým standartem mezi implantaty. Implantáty Straumann se vyrabeji v moderních tovarnach ve Švýcarsku a USA. Z praktického hlediska při implantaci a hojeni mezi implantáty Straumann a Alpha Bio nejsou nejake zásadní rozdíly. Z praktického hlediska při protetice (fixace korunek a můstků na implantát) v porovnaní mezi implantáty (Straumann a Alpha Bio) Alpha Bio jsou jednodušší a maji více možností k dosažení estetické a funkční dokonalostí.
Na všechny implantáty a implantace prováděny v stomatologické klinice Artstom s.r.o. mate doživotní záruku!

Ve dvou případech je v ceně nabídky zahrnut i abutment (našroubovatelná titanová nástavba) a korunka, která se na něj nasazuje. Jaký je postup?
Věnovat se vám budou zkušení stomatochirurgové s mno­haletou praxí. Po důkladné vstupní prohlídce, zhodnocení snímků i tloušťky kosti vyberou správnou velikost implantátu, který zavedou během druhé návštěvy. Díky lokální anestezii je výkon zcela bezbolestný.

Průměrná doba hojení se pohybuje od 2 do 4 měsíců, poté následuje protetická část, tedy zhotovení a nasazení korunky. Přečtěte si podrobnější informace o jednotlivých krocích a těšte se na krásný úsměv a kvalitní skus!

Příplatky

Na přání si můžete zvolit i jiný druh korunky a abutmentu, dražší varianty jsou za příplatek.
Pokud není tloušťka kosti dostačující, za doplatek lze provést plastiku kosti. Pokud je to nutné, provede se v horní čelisti vzadu sinus lift.
Zubní implantáty na klinice ArtStom – nejkratší cesta ke krásnému úsměvu!